Dorobek naukowy andrzeja dudy

Mini-Market Insoft jest owo pomysł kasowy przygotowany dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w hipermarketach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, a inne rzeczy są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w sklepach to rozwiązania wykonane z wspominają o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź wytwarzających książkę w projektu franczyzowym. W takim programie rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowy mamy szansę automatycznego czerpania z wszystkich elementów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

http://kasyfiskalne-krakow.pl/post/drukarka-fiskalna-cena.html

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, że stanowić używany na urządzeniach dotykowych. Produkty mogą być określone a mogą być zaaplikowane ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazy i sprawdzaniu poprawności dostaw w składzie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz wielu czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i elementach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwala na podgląd stanów materiałów w toku rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co powoduje na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez sensu na teren, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy liczy się wpadać w kwotach w jakimś ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.