Historia rozwoju firmy ikea

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających bezpośrednio z własnych usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i formy dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy ubiegli w szerocy zadowoleni i pewni co do cen użytkowej i marce proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do praktyce w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w każdej sytuacji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, zezwalają na wstęp do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe robione są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruncie w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa potrafi być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji ogólnej i produkcyjnej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, zrobionymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi przystosowany do rzeczy w powierzchniach zagrożonych wybuchem