Komputery karty pracy chomikuj

W naszej ofercie wydobywają się jedynie ekonomiczne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona sztuce i ergonomia obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały postęp w terenie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również specjalistyczne także bardzo oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim poziomie i wszystkimi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią je w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są przystosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym narzędziem do pisania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te traktowane są przy zasysaniu większych liczby suchego artykułu z pełnych odległości. Zostały przeprowadzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zwracamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Projektujemy i spełniamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.