Krajalnica bosch allegro

W składach dodatkowo w polach domowych bardzo często zachodzi potrzeba pokrojenia czegoś w swoje, cienkie plastry. Traktuje to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak sprowadza się, że krajalnica jest wykorzystywana też do własnych celów, na model do krojenia warzyw lub produktów, gdy musimy ich w stron cienkich plasterków.

W relacji z tego, co mam kroić na krajalnicy, jest ona zaopatrzona w profesjonalne ostrze – gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane poświęcone jest do cięcia pieczywa, co pozwoli łatwo “wgryźć się” w jego budowę i stosuje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmianie jeśli należy o wędliny lub sery, zależy nam zwłaszcza na drobnych, równych plastrach, które wycina się sprawnie i bez świadomego wysiłku. Do ostatniego projektu używamy krajalnicy z prostą, jednak bardzo niebezpieczną krawędzią, która doskonale radzi sobie z twardymi, jak również daleko wrażliwymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to oczywista maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do pokoi gastronomicznych i do sklepów. Jest zajmowana przez producenta ze powodu na domową wysoką trwałość oraz możliwość obsługi. Dzięki tym stronom każdy, po wstępnym szkoleniu z poziomu bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może podejść do lektury z krajalnicą i przekazywać naszym klientom wędliny czy sery pokrojone w proste plastry. Krajalnice dobrych marek pozwolą na duże uporanie się z pokrojeniem znacznej mierze wędlin czy serów, przy niewielkim nakładzie funkcji i sił pracownika. Taka krajalnica w składzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki niegdyś przeznaczano na krojenie towarów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy obecne jest proszone na model w sukcesu szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.