Krajalnica lurch vegan

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała formę i przystępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez naszego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest dość popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to wynik, przeznaczony do cięcia przede wszystkim pozostałego sposobie wędlin i ciała, jednak z przeznaczeniem że być brany oraz do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest gwałtowna i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w pełni bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i dokonane z tak trwałych, łatwych w praniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy element tego narzędzia, jaki korzysta wszą relację z żywnością, jest zrobiony z wyjątków nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz liczył tegoż przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią wyniki do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować narzędzie do ostatniego, by znów pracowało "jak inne".