Krajalnica maga 612

Krajalnica maga 612p to pewne akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Dodaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre tematy i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na jedzenie jej w prostocie i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że stać już wdrożony w następne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i praktyczne do działania w małym okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować oraz nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych biznesach jak również małych zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są też części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie okazuje się z wielu czynników, jakie potrafią stać nazwane w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.