Krajalnica sencor

Urządzenie bizerba gsp-v to nic innego jak ręczna krajalnica grawitacyjna, która wyposażona stała w nowe funkcjonalności. Jak jedyna nazwa wskazuje poświęcona jest w pierwszej mierze do krojenia wędlin i sera. Wyposażona stanowi w jednoczęściową płytę oporową.

Płyta ta jednocześnie jest kanał drenażowy oraz podwyższoną krawędź stołu. Dzięki temu żadne płyny nie są w mieszkanie ociekać na ladę i trzyma zachowana czystość oraz porządek w środowisku pracy zgodnie z zasadami bhp. Ostrzałka pewno stanowić bez problemów myta w zmywarce. Niniejsza krajalnica idzie na krojenie nie ale już wspomnianych serów i wędliny, ale również mięsa w znacznych dawkach. Podwyższone nóżki dają szansę łatwego czyszczenia obszarów uważających się pod krajalnicą. Precyzyjne krojenie dane jest zbyt pomocą odpowiedniej gałki regulacji grubości. Daje ona możliwość krojenia kawałków wielkości 0 do 3 milimetrów. Średnica noża wynosi 330 milimetrów. Potrzebne zasilanie to 230 V. natomiast wymagana głębokość blatu wynosi 70 centymetrów od ściany.
Krajalnica bizerba gsp-v jest wyjątkowo łatwa w obsłudze, a dodatkowo w restauracji zaś w czyszczeniu. Omawiany rodzaj krajalnicy z powodzeniem znajdzie użycie w niewielkich oraz średnich placówkach handlowych, sklepach spożywczych czy mięsnych zaś w gastronomii. Wyróżnia się bardzo mniejszym zapotrzebowaniem na moc elektryczną niż inne dostępne na rynku krajalnice. W sposobie standby nie zużywa energii, a obudowa wykonana jest z anodowanego aluminium.
Krajalnica jest nowym urządzeniem. Posiada gładką powierzchnię bez końców, bez naroży. Jest urządzeniem praktycznie niezniszczalnym. Części składowe krajalnicy są niezmiernie proste w demontażu. Sama krajalnica określa się wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem pracy.