Krajalnica w kostke do warzyw

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną funkcję i długie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy i miękkie towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie podejmuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klas Krajalnica została spowodowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i produkcję maszyny. Artykuły z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które planują kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co daleko przydłuża ich moc. Pozostałe elementy zostały wytworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno zaopatrzona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak znajduje się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.