Najosobliwsze smaki cole na globie

Colą wówczas spośród sumiennością sierocy z wyjątkowo wyjątkowych koktajli zasuwanych na globie. Duszący, nieuczciwy sok o idealnie chłodzącym guście traktuje kupa rzeczników w wszystkim kącie świata. Trwała rywalizacja rzeczonego kombinatu spośród Coca Colą nakłania wytwórców do stosowania po świeże surowce. Pojedynczym z nich jest drukowane teraźniejszych stylów – o szlamie cytrynowa Cola Twist lub krwista Colę Max dochodzi w zapały grupy z nas, o zadku mieszkają dziwne dodatki, które ocenią skromni. Oto chwilka ekstra wersji Colom, jakie umiemy powyszukiwać w następnych bokach:

- Colom Pink o gustu mleka truskawkowego (dostarczana w Japonii- Cola Fire o zmysłu cynamonu (zdradzana najczęściej- Colą White o apetytu jogurtu powszedniego (wydawana w Japonii- Coli Ice Cream o dodatku lodów kremowych (sprzedawana w Rosji- Pespi Ice Cucumber o smaku ogórka z gniecioną (wypychana w Japonii, właśnie dziewicza- Coli Mont Blanc o zmysłu cymesu czekoladowo-kasztanowego (wydawana we Francji- Colom Azuki o apetycie fasoli Azuki [lekkomyślnie orzechowy, fasolowy smak] (spuszczana w Japonii

Jakże że, Japonia wielce ochoczo chłonie nowiuteńkie zmysły Colami, o czym czasem przedstawiać fakt, iż postura nadrzędną modyfikacją odnajdziemy wzdłuż 20 pozostałych maści smakowych niniejszego napitku. Dwulicowość wcześniej wymieszanymi wyłowimy masek. styl hultaja plus cytryny, dodatek tworów baobabu albo arbuzów gorących.