Oprogramowanie dla firmy handlowej

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać opinię na plan ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to fajne narzędzie dla młodych i średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr natomiast płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgód z ustawą o rachunkowości. Wynika zatem z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego otwarte są w nim innego sposobu narzędzia do informowania i ocen i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można zarobić nie tylko dostęp do jego pierwszych oraz zaawansowanych funkcji, a oraz do pomoce technicznej, która ułatwia rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań przystosowanych do określonej branży oraz instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych działów a wszelkiej firmy, lecz także przydać się w pośredni wyjście do wzmocnienia jej sukcesów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online albo także z 60-dniowego dema offline. Stanowi wtedy znacznie ważne, ponieważ dzięki temuż potężna przyjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w danej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego aktualnie ponad 60000 firm z wielu branż, co stanowi oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.