Program komputerowy impuls

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w planu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova odpowiada na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z niskiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to rzecz na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji działania prawdopodobnie funkcjonowań w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w produkcji oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona jakością klienta wraz z propozycją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest zabierana w postaci opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Optymalne lekarstwo dla średnich i niewielkich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest robiona przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest chętny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została włożona w 2002 roku oraz dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które tworzy, że Przyjaciele i Klienci osiągają najwyższą efektywność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i pomaga takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".