Program rzadowy dla firm

PC Market firmy Insoft to szczególnie elastyczny program, również dla mniejszego biznesu kiedy oraz dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy istnieje w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W skalę rozwoju jednostki można przedstawiać ją o nowe moduły. PC Market jest dobrym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest przez swoich klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim kryzysie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż więc wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najmniejsze ceny. Wciąż będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile jest Ci wciąż wpłacić pieniędzy. W wszystkiej chwili program określi jaką kwotę pieniędzy korzystasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz spośród uwadze kolektorów informacji. Samodzielnie i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na rodzimym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Stworzony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i otwarty w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest prosty, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na placu urządzeń fiskalnych, a oraz wszystkiego typie sprzętem, jaki można zobaczyć w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.