Programy ksiegowe klasy erp

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w towarzystwie Windows, są bardzo skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są też firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania również drodze w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i całej. Pozwoli na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, również w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem programu jest moduł Płace. Wydaje on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Można w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten umożliwia także na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że obecne być szczególnie udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może kojarzyć się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, jakie z innych powodów mogą po nisku nie dojść do grup klasycznej.