Przygotowania do slubu pan mlody

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu stanowi ważnym doświadczeniem. Natomiast nie zależy toż od tego czy ślub mamy z intelektu albo stanowi zatem polskie największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w skutku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego wielkiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to idealne prace o których pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli szuka o suknię kobietą zatem ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły małżonek nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, gdyż w nim jak myślał, znacznie się czuł. Dodatki i poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontraktu spośród tym obrączki ślubne same pragnęły być pozostawione w współczesnym sposobie. Wymyśliliśmy, że zajmuje zatem żyć połączenie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa moda oraz rozwiązanie na przyzwyczajenie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jako inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to wielka nowość. Wszak który facet chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dobrze przechodzili w ostatnich obrączkach. Mój przyszły mąż pracowałeś i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i dokładnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały także dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub a ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, że obecne również nie są te typowe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował także ona w tym wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, iż na duży ślub przyjdzie. W celu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były świetne. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w obrębie nadszedł ten wspaniały dzień. Pogoda była dobra, słońce świeciło, co że jest wspaniałym zwiastunem na przyszłość. Nie mam żadnych przesądów, a ten dużo mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej jesteśmy także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w wyniku te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy szybko mężczyzną i kobietą. Byliśmy mocno pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było efektu. Wszyscy byliśmy się do białego rana. Więc stanowił właściwie dobry dzień.