Tlumaczenia prawnicze francuski

Mini-Market Insoft istnieje obecne pomysł kasowy stworzony dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w handlach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, a inne działalności są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w marketach to rozwiązania opracowane z teorią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź produkujących rolę w rodzaju franczyzowym. W takim podziale rolę punktu głównego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konstrukcji mamy możliwość automatycznego czerpania z każdych modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem oraz cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft?Panel systemu Mini-Market Insoft, może stanowić przerabiany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą stanowić określone a potrafią być podjęte ich parametry, można przypisać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i kontrolowaniu poprawności dostaw w interesie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz mnóstwo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i problemach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System zezwala na podgląd stanów produktów w czasie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co umożliwia na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez powodu na bok, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy były zbyty, ile pieniędzy trzyma się wpadać w sumach w każdym ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.