Uzyteczne programy komputerowe

Obecnie prawie wszystek typ na świecie jest smartfona. Ich niska opłata i dobra dostępność sprawiła, że istniały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich praktyczność i jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, że ten gatunek telefonu komórkowego jest oceniany i jako opcja dla laptopów i tabletów, zwłaszcza jak jesteśmy w drogi, i ilość i obowiązek naszego towarze nie pozwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic zatem dziwnego, że klienci z pasją personalizują swoje smartfony w ten sposób, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do ulubionej aplikacji lub i z łatwością dawać się z przyjaciółmi i przyjaciółmi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Także dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie wyróżnianie się doświadczeniami z jeździe na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najdogodniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego okresu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej wartość polega na ostatnim, że w ciągu rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest tania do otrzymana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która umożliwi nam rozwinięcie dodatku o kilka innych prac. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może dawać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa jeszcze do użytkowania w sposobie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie odpowiedniego dla nas rodzaju trasy w zależności z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość położenia na zabieg marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z łatwością znajdziemy ulicę do domu, ale także wskaże nam, gdzie najbliżej nas spotykają się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje zatem dlatego wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie posiadamy minimalnej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na nieco większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: kobiety nie korzystające w pięknym stopniu językiem angielskim mogą korzystać problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków stworzonych w tytule wyższym albo mniejszym z rozważają o rowerzystach. I o ile potrafienie ich wszystkich jest jako dużo zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może wykazać się bardzo praktyczne w dalszym użytkowaniu roweru.