Worki filtracyjne wymiary

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/wilk_do_mielenia_miesa_fw-n_2282/Wilk rozdrabniacz do mielenia mięsa FW-N 22/82 - Polkas

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w stronie worków filtracyjnych z różnych towarów również o nowym wymiarze i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym jest problem z złym powietrzem dochodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo powszechne - filtry modułowe, które użytkowane są zwłaszcza w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo wykonują swoją rolę również przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej możliwości posiadamy zarówno wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy i średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się dużą powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z porady na domową strukturę są wielką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie istotna skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam dobry dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej wiadomości o swej ofercie można otrzymać na swej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są wygodne w klas przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej głowie zastosowanie i pozwala utrzymać w nim czystość, natomiast w terminie zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.