Zus i l4 w ciazy

Każda kobieta jest jakieś zajęcia i przyzwyczajenia. Większość z kolejnych mam, pouczanych przez przyjaciół oraz rodzinę, jest gotowych, iż w przebiegu tychże istotnych 9 miesięcy będzie musiało zwolnić z prawdziwszej dawek aktywności, gdyż widać to zagrozić byciu oraz zdrowiu przyszłego życia. Po stronie to rzeczywiście, ale nie znaczy to, że inne matki powinny przez wszą ciążę leżeć swoim rozwijającym się brzuszkiem do góry i wyłącznie nic nie robić. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, które kobiety nawet w ciąży mogą robić, oraz sugerujemy, z czego dokładnie chwilowo zrezygnować.

Przede wszystkim, myśl o siebie, przyjmuj witaminy, a przede każdym kwas foliowy. Rozważ i zmianę diety, gdyby nie odżywiasz się wystarczająco zdrowo. Niezbędne więc będzie zwiększenie poziomu ważnych i wyników w ciąży, w szczególności brokułów, brukselek i grochu wydawanych na parze. Miej także, aby nie pożywać za dużo cytrusów. Nie wykorzystuj i z produktami, bowiem ich nadmiar w ciąży może doprowadzić do późniejszej cukrzycy dziecka. Pij jeszcze dużo wody niegazowanej.

Nie zapominaj oraz o sporcie. Możesz spokojnie ćwiczyć jogę, lekkie ćwiczenia rozciągające (bez problemu znajdziesz lekkie zestawy ćwiczeń dla kobiet w chce na internecie), spaceruj. Jeśli choć jesteś miłośniczką sportów wyczynowych albo ekstremalnych, będziesz zmuszona z nich teraz zrezygnować. Tak toż sprawa robi z e spotami, w których szybko o kontuzję oraz duże wypadki, na przykład karate albo jazda na nartach. Jeśli oraz masz wątpliwości co do nauki sportowej, którą lubisz wykonywać, skonsultuj się z lekarzem, on na może ci poradzi i czy pomoże dopasować zestaw domowych ćwiczeń, które nie zagrożą ani tobie, ani dziecku.

Jeśli natomiast chodzi o sposoby upiększające – chwilowo zrezygnuj z farbowania włosów. Substancje chemiczne wprowadzone w farbach mogą bowiem wejść do organizmu dziecka i znacznie uszkodzić jego prawidłowy rozwój. Nie zapominaj również, że tak nie można ci palić i pić alkoholu! Że więc doprowadzić do głębokich zmian i chorób własnych dziecka, także poronień. Unikaj więcej osób ważnych i zadymionych miejsc.